SAIGON
KAM PO ŠKOLE? SAIGON!

Kontakt:

Andrea Graňáková
klubovna.saigon@trnava.sk

Adresa:

Trnava, Študentská 29

Otváracie hodiny:

Klubovňa Saigon sa nachádza na Študentskej ulici medzi strednými školami len pár minút od Bernolákovej brány. Určite ju neprehliadneš keďže má veľmi viditeľný polep okien a dvier.

POĎ ĎALEJ

Hneď ako prekročíš prah a v diaľke minieš náš pult, ocitneš sa v útulnom priestore. Naša spoločenská miestnosť je vybavená televízorom, ktorý je stredobodom zábavy. Či už máš chuť na energetický tanec v rytme hry Just Dance, alebo si zaspievať obľúbené hity na karaoke, alebo si vychutnať filmový večer, máme pre teba všetko pripravené.

Góóól

Naša herná miestnosť je miestom, kde sa stretáva vášeň pre súťaž s bezkonkurenčnou zábavou. Tu môžeš zažiť napínavé súboje za stolným futbalom, kde každý pohyb sa zdá ako krok k víťazstvu, a keď potrebuješ odpočinúť od športovej súťaže, prejdeš k šípkam a preukážeš svoje zručnosti a presnosť.

PRIESTOR PRE VYDÝCHNUTIE

Vitaj v našom kreatívnom kráľovstve – priestore, kde sa nápady menia na skutočnosť! Táto miestnosť, je dokonalou oázou pre každého, kto chce rozvíjať svoje umenie, brainstormovať alebo len jednoducho tvoriť.

V našej kreatívnej miestnosti sa pravidelne konajú babské stretká, kde sa stretávajú dievčatá z rôznych generácií na spoločných aktivitách. Tieto stretnutia sú plné tvorivých dielní, varenia a uvoľnených rozhovorov o živote.

Koordinátorka Andrea

Študujem učiteľstvo, mám rada hory a sushi

Ahojte. Som Andrea a som vo svojom štvrtom ročníku štúdia učiteľstva pre primárne vzdelávanie. Svoju vášeň pre vzdelávanie obohacujem aktívnym zameraním sa na montessori pedagogiku, čo ma inšpiruje aj pri práci s mladými ľuďmi. Okrem svojich akademických záväzkov pôsobím aj v organizácii Nexteria, kde sa venujem rozvoju líderských zručností. K ceste za prácou v oblasti koordinácie priestorov ma priviedli skúsenosti z mládežníckeho parlamentu, kde počas strednej školy som získala cenné skúsenosti a záujem o aktívnu participáciu v rôznych aktivitách. Vo voľnom čase mám rada dobrú kávu, prechádzky v prírode, hlboké rozhovory a miluje sushi. Moja schopnosť spájať svoje osobné záujmy s profesionálnym životom je kľúčom k úspechu a harmonii v práci, ktorú vykonávam s neustálou energiou a odhodlaním.

Naši
dobrovoľníci

Naša partia dobrovoľníkov je skupina ôsmich mladých a odhodlaných ľudí, ktorí sa rozhodli venovať svoj voľný čas deťom. Ich hlavnou úlohou je dohliadať na deti, pripravovať pre ne zaujímavé programy a vytvárať prostredie plné zábavy a vzdelávania. Každý z nich pristupuje k svojej úlohe s veľkým nadšením a oddanosťou, čím prispievajú k pozitívnej atmosfére a rozvoju detí. Vďaka nim naše dni sú plné smiechu, hry a nezabudnuteľných zážitkov.

PRIDAJ SA K
DOBRO
VOĽNÍKOM

Link