MODRANKA
27 schodov a už chilluješ

Kontakt:

Andrej Lackovič,
+421 910 567 009
andrej.lackovic@icloud.com

Adresa:

TRNAVA-MODRANKA, KULTÚRNY DOM, (SEREDSKÁ, 131)

Otváracie hodiny:

Pondelok 17:00 - 19:00
Streda 17:00 - 19:00
Piatok 17:00 - 19:00

Klubovňa Modranka sa nachádza na druhom poschodí Kultúrneho domu v Modranke. Po zazvonení na zvonček, ti otvoríme dvere, prejdeš 20 schodov a hore ťa privíta útulná predsieň, kde si môžeš odložiť bundu a tenisky.

V KUCHYNI TO ČASTO PUKÁ

Po pravej strane sa otvárajú dvere do kuchyne, kde sa už zrodili mnohé gurmánske diela ako palacinky, hot dogy a vrchol gastronómie - popcorn, ktorý si robíme na filmové večery. V kuchynke nájdeš všetko, čo potrebuješna varenie: dvojplatničku, malú rúru, poháre, taniere, misky, základné suroviny, panvice a rýchlovarnú kanvicu.

ZAHRAJ SI SPOLOČENSKÉ HRY

V zbierke máme tie najlepšie kúsky moderných spoločenských hier. Často hrávame niekoľko hodinové partičky a na konci napäto rátame body, aby sme zistili, kto je víťaz. Neboj sa posunúť sa z Monopolov na niečo náročnejšie. Je to veľká zábava.

PINGPONG, AIRHOCKEY, KALČETO

Vitaj v našej hernej oáze! Tu sa môžeš vybiť pri náruživej hre pingpongu, vzrušujúcom airhockey alebo adrenalínovom kalčete. V klubovni Modranka čaká na teba nekonečná zábava a príležitosť na vytvorenie nezabudnuteľných spomienok s priateľmi. Príď a zapoj sa do športovej rivalizácie v úžasnej atmosfére, kde sa zábava stáva skutočnosťou!

Koordinátor Andrej

Spýtaj sa ma na moju obľúbenú spoločenskú hru

Som Andy - veľký fanúšik spoločenských hier. Ak ich práve niekde nehrám, či už v našej klubovni alebo niekde inde, rád zájdem do kina, alebo na výlet. Som vyštudovaný biológ a mojou prácou sú laboratóriá.

Naši
dobrovoľníci

Lukáš, Filip, Jakub. Starší chalani, čo sa starajú o to, aby bola klubovňa otvorená a aby bolo šecko v porádku.

PRIDAJ SA K
DOBRO
VOĽNÍKOM

Link